İNŞAAT KONFERANSI Gizlilik Politikası
Son Güncelleme: 31.10.2022

İnşaat Konferansı (“Etkinlik”), 7 Mart 2023 tarihinde İstanbul xx Otel’de gerçekleşecektir. Bu metin kayıt sahiplerinden alınan bilgilerin toplanması ve kullanılmasına ilişkin politikalarımız hakkında sizi bilgilendirir.

Kişisel bilgilerinizi yalnızca etkinliğe katılmak için gerekli olan pratik bilgileri sağlamak ve gelecekteki etkinlikler için potansiyel olarak sizinle iletişim kurmak için kullanırız.

Bilgi Toplama ve Kullanım
Etkinliğe kaydolurken, vermenizi istediğimiz Kişisel Bilgiler yalnızca şu öğelerden oluşur: Ad, Soyad, E-Posta, Ülke, Cinsiyet, Kuruluş, İş Ünvanı, Sektör Bilgileri.

Verilerin İşlenme Amacı
Kişisel Bilgilerinizi, ilgi alanlarını oluşturan teknik alanlardaki bilimsel ve/veya mühendislik içerikli seminerler, web seminerleri, etkinlikler ve yayınlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere İnşaat Konferansı’nın yaklaşan faaliyetlerine ilişkin duyurular ve bilgiler için sizinle iletişime geçmek için kullanabiliriz.

Güvenlik
Kişisel Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir, ancak İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin %100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Bilgilerinizi korumak için kabul edilebilir yöntemler kullanmaya çalışsak da, bu bilgilerin mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler
Bu Gizlilik Politikası, 31.10.2022 tarihinden itibaren geçerlidir ve bu sayfada yayınlandıktan sonra yürürlüğe girecek olan hükümlerinde yapılacak herhangi bir değişiklik dışında yürürlükte kalacaktır.

Gizlilik Politikamız, herhangi bir zamanda güncelleme veya değiştirme hakkını saklı tutulur. Bu sebeple Gizlilik Politikamızı periyodik olarak kontrol etmelisiniz. Bu sayfada Gizlilik Politikasında herhangi bir değişiklik yayınladıktan sonra Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğinizi ve değiştirilmiş Gizlilik Politikasına uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğiniz anlamına gelecektir..

Bu Gizlilik Politikasında herhangi bir önemli değişiklik yaparsak, bize verdiğiniz e-posta adresi aracılığıyla veya web sitemize belirgin bir bildirim koyarak sizi bilgilendireceğiz.

Bizimle iletişime geçin
Bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ([email protected])