Doğan DAĞ

Dağ Mühendislik
Yönetim Kurulu Başkan
Vekili

1974 Konya doğumlu Doğan Dağ, iş hayatına 1992 yılında adım attı. 1996-2006 yılları arasında Danimarka’da çeşitli sektörlerde faaliyetlerde bulundu. İşi gereği Avrupa’da yaşama fırsatı bulan Doğan Dağ, 10 yıllık yurtdışı deneyiminden sonra Türkiye’ye döndü Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Temeli 1992’ye dayanan; gayrimenkul, üretim ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Dağ Mühendislik A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Doğan Dağ, şirketin 1992’den itibaren girdiği gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki payını büyütmeye başladı 2021 yılı itibari ile hukuk fakültesinde öğrenim görerek kendini hukuk alanında geliştirmektedir.

Dağ Mühendislik A.Ş., bugüne kadar 12 binin üzerinde konut geliştirmiş ve çeşitli ticari gayrimenkul projelerine imza atmıştır. Dağ Mühendislik’in yatırımları arasında Konya’nın ilk outlet alışveriş merkezi olma özelliğine sahip Novaland AVM ve İstanbul’da Cadde Flora AVM’de bulunmaktadır.

Stratejik Planlama, Kurumsal Yönetim, Satış, Pazarlama, Mali Analiz ve Bütçe Raporlama komitelerinden sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.       ⇐Geri