1986 Yılında Konya’nın Ereğli ilçesinde doğdu. İlk ve Ortaokul eğitimimi Ereğli’de tamamladı, sonrasında Antalya’ya yerleşerek Aksu Fen Lisesinde fen bilimleri eğitimi alarak mezun oldu. 2006 yılında İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği’ni kazanarak üniversite hayatına başladı.

Yıldız Teknik Üniversitesinde Elektrik Mühendisliği bölümünde okuduğu yıllarda ileride yer almak istediği sektörün Elektrik Taahhüt sektörü olduğuna karar verdi. İngilizce eğitimi için 2009 Yılında Amerika Birleşik Devletlerine gitti. İngilizce eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek iş hayatına başladı.

Elektrik taahhüt sektöründe faaliyet gösteren bir firmada genel müdür yardımcısı olarak çalıştı. 2022 yılında EKT Mühendislik Elektrik Taahhüt firmasını kurdu. Halen EKT Mühendislikte genel müdür olarak iş hayatına devam etmektedir. 2013 yılından beri evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

Boş zamanlarında ilgi alanları outdoor aktivitelerine katılmak, tasavvufla ilgilenmek, enstrüman çalmak ve kitap okumaktır..  Geri