Per RAMBERGER

Safety Respect
Global CEO

Per Ramberger 1971 İsveç-Östersund doğumludur.  Makine Mühendisliği eğitimini tamamladıktan sonra İsveç ulusal ordusunda 2 yıl takım lideri olarak görev yapmış ve liderlik becerilerini geliştirme fırsatı bulmuştur. Daha sonra çeşitli sanayi kuruluşlarında Makine Mühendisliği görevlerinde çalışıp iş deneyimlerini arttırmış, 2007 yılında bir çalışma arkadaşıyla birlikte SafetyRespect firmasını kurmuştur. Lokal bir İsveç şirketi olarak faaliyetlerine başlayan SafetyRespect, 2010’larda İsveç’te çeşitli depolar kurmuş, üretim üssü olarak Türkiye’yi seçmiş ve global marka olma faaliyetlerini sürdürerek büyümüştür.  

2019 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İsveç, Norveç, Litvanya, İsrail, Polonya gibi ülkelerde depo ve lojistik hizmetleri olan, Türkiye’de 6000 metrekare kapalı alan modern fabrikası bulunan çok uluslu bir yapı haline gelmeyi başarmıştır. Tüm dünyaya yayılma hedefini devam ettirmektedir.

Per Ramberger 2013 yılında İsveç’te yılın girişimcisi ödülünü kazanmış, 2015 yılında şirketin genel merkezi Olan Jämtland bölgesinde yılın sanayi kuruluşu ödülü almıştır.

Per Ramberger Halen SafetyRespect International AB şirketinin CEO sudur.

⇐Geri